PASĀKUMI‎ > ‎

Dabīgā skaistuma akadēmija sadarbībā ar Dr.Hauschka kosmētiku

Publicēja 2015. gada 23. janv. 09:30studija pienene
 Ziemas vakari kā radīti sevis izzināšanai un jaunu zināšanu iegūšanai, tamdēļ aicinām pie mums uz semināru "Dabīgā skaistuma akadēmija – atklājiet holistiko ādas kopšanas veidu. Izjūtiet dzīves ritmus" 2015. gada 07. februārī (sestdiena) plkst. 17:00 - 19:00.
Neliels dienas SPA, nesteidzīgas sarunas par kosmētiku, dažādiem ādas stāvokļiem un pozitīvā gaisotne ļaus labi iejusties ikkatrai pasākuma dalībniecei.
Mūsu izpratnē sejas kopšana ir daudz vairāk nekā tikai ādas kopšana. Jūsu āda spēj sevi apgādāt un atjaunoties pati saviem spēkiem. Dr. Hauschka kosmētika neatņem tai šo uzdevumu, bet gan mērķtiecīgi un sabalansēti palīdz atgūt līdzsvaru. 

Katra pasākuma dalībniece saņems dāvanu - Dr. Hauschka sākuma komplektu atbilstoši savam ādas stāvoklim, kā arī skaistuma grāmatu ar detalizētākiem aprakstiem un ādas kopšanas plāniem. 

Semināra tēma: 
- Dr. Hauschka kosmētikas lietošanas principi, sejas ādas kopšanas daudzveidība, kosmētikas sastāvdaļas un to iedarbība uz ādas. Kāda ir ādas funkcija? Kā mēs varām atbalstīt to. Pamati ādas kopšanā iekļaujot 
3 ikdienas skaistuma soļus (attīrīšanu, tonizēšanu un mitrināšanu), jautājumi un atbildes. 

Īpašais viesis - vizāžiste Diāna Godmaša. Viņas pavadībā uzklāsim dienas/vakara grimu, pārrunāsim krāsu izvēles pamatprincipus un uzzināsim dažādus praktiskus ieteikumus no vadošās grima mākslinieces.

Dr. Hauschka praktisko zināšanu klientu vakaru vadīs Dr. Hauschka skaistuma trenere Olga Ļesņikoviča-Riņķe un grima māksliniece Diāna Godmaša. 

Semināra ilgums: apmēram 1,5-2h. 
Dalības maksa: 22 euro (priekšapmaksa).  
Reģistrēšanās: rakstot uz e-pastu info@drhauschka.lv, vai zvanot pa telefonu + 371 26039535.
Comments