PAR MUMS


Tāpat kā pienene pļavā arī zaļā studija „pienene” simbolizē Latvijas dabisko skaistumu. Studijā ar gaumīgu interjeru ir izvietots veikals, kurā atradīsiet visu skaisto un ar mīlestību ražoto Latvijā, un iekārtota piemīlīga kafetērija, lai pakavētos mirkļa izjūtās un priekā.

Daudziem par pārsteigumu „pienene" atklās, ka Latvijā kopumā ir sešpadsmit kosmētikas ražotāji, kuru produkciju šeit atradīsiet vienuviet. Tāpat ikvienu priecēs papīra dizaina lietas, kuras veidotas gan tradicionālos blociņos, gan savdabīgos svečturos, izmantojot krāšņos Latvju rakstus. Un vai zinājāt, ka papīru ir iespējams ražot arī no zāles un siena? To var iepazīt tikai „pienenē”! Sekojot senlatviešu prasmēm, Latvijas klasiskās vērtības ir Latgales keramika un linu tekstilpreces, ko varat novērtēt arī „pienenē”. Ne tikai keramika, bet arī Piebalgas porcelāns, pudeļtrauki un stikla trauki pārliecinās, ka latviešiem trauki ir ne tikai ēdiena turētāji, bet arī sava stila un gaumes izpausme. Veselīgam miegam neaizstājuma ir ekoloģiski tīrā satīna vai linu gultas veļa un griķu spilveni. Savukārt bērnus iepriecinās ekoloģiskās koka rotaļlietas un mīlīgie no vilnas darinātie krāsainie zvēriņi. Zaļajā studija „pienene” atradīsiet arī citas jaukas Latvijā ražotas lietas, jo „pienenes” izvēlētie pašmāju ražotāji lietu darināšanā izmanto jau iepriekš izmantotas izejvielas, kā piemēram, papīru un stiklu, un kuru ražojumi ir videi un cilvēkam draudzīgi.

Izskatot „pienenes” našķu plauktus, var izbrist gluži kā bagātīgu lauku pļavu, jo te atradīsiet kā visdažādākās zāļu tējas, tā arī dažādu ogu sukādes un sīrupus. Interesants atradums būs atšķirīgie ievārījumi, īpašās marmelādes un marcipāni, piemēram minot, pīlādžu ievārījumu, alus un pieneņu marmelādes, burkānu marcipānu.

„Pienenes” kafetērija ar patīkamu noskaņu piemērota, lai nesteidzīgi izbaudītu kafiju ar gardu kūku. Kafetērijā varēsiet izgaršot arī cigoriņu kafiju, kas atsauc atmiņā bērnību, kā arī Latvijas pļavās vāktas zāļu tējas. Vasaras terases ērtie koka zviļņi radīs prieku atpūsties un vērot vecpilsētu, klausoties Pēterbaznīcas zvanu skaņās.
ENG LV
RU